Tema Grafik den 20 augusti 2012
2093 Affisch
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2026 Etsning
Såld: 600 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2092 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2043 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2064 Färglitografi
Axel Olson (1899-1986), 154/350 mm: 37x52
Såld: 350 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2047 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2042 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2080 Färglitografi
Curt Hillfon (f. 1943), 40/100 mm: 75x55
Såld: 300 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2019 Färglitografi
Såld: 900 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2003 Färglitografi
Enrico Baj (1924-2003), 79/100, bladets mått: 70x50
Såld: 900 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
1117 Färglitografi
Erik Olson, 154/350, 1972, motivets mått: 55x45
Såld: 400 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2044 Färglitografi
Esaias Thorén (1901-1981), 1960, 18/50, 31x38
Såld: 700 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2018 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2023 Färglitografi
Såld: 550 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2076 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2078 Färglitografi
Gunnar Larson (f. 1925), 41/90, motivets mått: 35x44
Såld: 150 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2048 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2049 Färglitografi
Gunnar Larsson, Landskap. 26/95, signerad. 35x44
Såld: 350 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2207 Färglitografi
Såld: 650 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2010 Färglitografi
Såld: 2.500 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2009 Färglitografi
Såld: 750 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2057 Färglitografi
Karl Inge Höglund, EA (konstnärens exemplar), 87x59
Såld: 600 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2075 Färglitografi
Kjell Sunberg, 126/250, bladets mått: 60x41
Såld: 300 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2086 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), 264/310, 30x45
UTGICK
20 augusti kl 18:22
2038 Färglitografi
Lena A Linderholm (f. 1947), pt, bladets mått: 61x49
Såld: 750 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2014 Färglitografi
Såld: 3.000 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2079 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2083 Färglitografi
Såld: 750 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2032 Färglitografi
Såld: 950 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2033 Färglitografi
Madeleine Pyk (f. 1934), 4960/5000, signerad, 57x43
Såld: 1.200 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2051 Färglitografi
Mårten Andersson, Allmogeskåp, 1/200, 74x54
Såld: 3.900 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2058 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2040 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2039 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2022 Färglitografi
Såld: 3.600 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2020 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2024 Färglitografi
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2094 Färglitografi
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2077 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2025 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2031 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), skärgårdmotivmm: 26x47
Såld: 600 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2002 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2060 Färglitografi
Såld: 500 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2061 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2013 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2015 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), 57x49,
Såld: 550 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2081 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2063 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 20 augusti 2012
9129 Färglitografier
3 st, Mona Huss Walin (f. 1944), 45 x 60 ca
Såld: 1.100 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2021 Färglitografier
Såld: 3.200 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2052 Kopparstick
Såld: 1.500 kr
Såldes den 20 augusti 2012
1390 Litografi
Såld: 550 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
9025 Litografi
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2041 Litografi
Såld: 300 kr
Såldes den 20 augusti 2012
2055 Litografi
Roland Svensson (1910-2003), 30/100, Möja Hamn, 32x40
Såld: 700 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2046 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 20 augusti 2012 -
2082 Mapp
med 24 litografier, '4032', 7 dagar i Rom
Såld: 750 kr
Såldes den 20 augusti 2012